Náš blog

Zde najdete zajímavé články ze světa ostatních tvořilců, z jiných koutů světa či z našeho obyčejného každodenního života.
 

Golem 01/2020

16.01.2020

Nové číslo časopisu Golem je tu. Čeká vás spousta nové inspirace, seznámíme vás s technikami modelování, dekorů. Máme pro vás rubriku keramika pro děti. Předplatné pro Česko najdete u společnosti Send, pro Slovensko u společnosti Press.

Máme tu pro vás další video spíše k pobavení. Jestli si říkáte, že není možné, aby vše ve videu dopadlo tak dokonale, věřte nám, že máte pravdu.

Mimo záběr

02.12.2019

Poslední letošní číslo časopisu Amos je hotové. Brzy vám nachystáme i video, co všechno v tomto čísle najdete za nápady. Naše šéfredaktorka Míša pro vás připravila také záběry, jak probíhá závěrečné focení pro časopis.

O naší spolupráci se společností Uniz jsme vás informovali zde na blogu. Zástupce společnosti Zbyněk Korneta nám představil základní funkce tiskárny, její výhody a také samozřejmě jsme si vytiskli několik předmětů. Natočili jsme pro vás i úvodní video, kde se sami seznamujeme s tímto strojem, a vy si můžete udělat představu o tom, jak takováto...

léto je pomalu u konce a příroda začíná finišovat sezónu. Od té doby, co máme velkou zahradu, jen koloběh fascinovaně pozoruji. Ať zalíváme, co nám konve stačí, přes horké léto se těm našim rostlinkám, keříkům a stromům moc nechce cokoliv plodit, kvést a rozdávat. Ale jak opadnou tropy a blíží se podzim, všechno jakoby napne své síly do závěrečného...

Na našich sociálních sítích jsme vás informovali, že jsme navázali spolupráci se společností Uniz, která na svých stránkách deklaruje, že nás seznámí s nejrychlejší 3D tiskárnou na světě. My jsme měli tu možnost, že nám její funkce představil Zbyněk Korneta, a vysvětlil nám, co vše tiskárna umí.

Telč je krásné historické městečko, které během léta pravidelně kulturně ožívá. Máme tu pro vás pozvánku a tip na dobrou kávu spojenou jak jinak než s tvořením.

Do 2.8. jste v Telči mohli navštívit výstavu s názvem KAZI TETA LIBUŠE. Ti, kteří ji nestihli, nemusí smutnit, ale mohou si ji alespoň trochu prohlédnout v naší galerii.