Náš blog

Zde najdete zajímavé články ze světa ostatních tvořilců, z jiných koutů světa či z našeho obyčejného každodenního života.
 

Proč nás tato práce baví? Protože se můžeme spolu s vámi nepřímo podílet na zajímavých výtvarných projektech. Jedním z nich je i vybudování křížové cesty v Rakúsech na Slovensku. U místního farního kostela vyrostla nová křížová cesta, která byla z originálů vytvořená pomocí Efkolate a Efkotexu a odlitá z naší hmoty Efkostone. Slavnostní otevření...

Dnes bychom vám radi představili řezací plotry značky Silhoutte. Pokud sledujete naše sociální sítě, mohli jste si všimnout, že jsme začali spolupracovat i s firmout forart.cz, která se prodejem řezacích plotrů zabývá. Co všechno se dá s takovým plotrem vytvořit vám budeme postupně ukazovat na našem blogu. Teď si pojďme stručně představit, co...

Přinášíme vám rozhovor s Ingrid Vasilíkovou, jež se zabývá výrobou kosmetiky a obecně aromaterapií. Měli jsme možnost si její kosmetiku a vonné kostky vyzkoušet na vlastní kůži a skutečně to stálo za to. Ingrid mísí velmi pečlivě veškeré vonné esence a vznikají tak úžasné směsice vůní, které pohladí na duši.

Tvůrčí síla i jistá vynalézavost tančila v životech lidí již odpradávna. Keramické výrobky jsou spjaty s každodenním životem nás všech. U nás v redakci o to víc, protože hledáme nové a nové náměty do našeho časopisu Golem. V dnešním článku jsme se proto rozhodli odhalit tajemství keramické hlíny. Začtěte se o tomto ušlechtilém materiálu s námi!

Hra Amos

07.06.2018

Scrabble zná jistě každý, někteří znají i kostkovou hru Amos. Málokdo už ale ví, že kostková hra Amos vznikla u nás v Tvořivém Amosovi.

Vždy nás těší, když se nám ozve někdo, kdo vytváří zajímavé a originální výrobky. Dnes se seznámíme s Jiřím, jenž je tvůrce netradičních ručně vyráběných her.