Návody

Zde najdete naše fotonávody a videonávody. Přesné instrukce a materiály jsou k zakoupení na www.tvorivyamos.cz. Návody jsou vybírány z jednotlivých čísel našich kreativních časopisů a našeho stejnojmenného profilu na Youtube

O ubrouskové metodě jsme vám říkali v prvním dílu našeho miniseriálu. Tentokrát jsme se pustili do dekupáže svíčky. Použili jsme speciální lak na vosk, který nedělá při zapálení svíčky žádnou neplechu na rozdíl od normálního lepidla na dekupáž, jenž by při zapálení mohlo čoudit nebo jinak nepříjemně reagovat.

Těším se na dobu, kdy se vše vrátí do normálu, a my budeme moci zase tvořit i jiné věci. Na vaši žádost jsme vytvořili ještě univerzální dezinfekční čistič. Osobně tento čistič používáme i doma už poměrně dlouho nezávisle na pandemii. :-) Je to taková rychlovka, kterou namícháte během pěti minut.

Množí se nám dotazy na dezinfekci, co použít, v jakém množství, co je potřeba atd. Proto jsme pro vás vytvořili toto video, kde si vyrobíte dezinfekci z pohodlí vašeho domova.

Venku je krásné počasí, my bohužel si ho moc užít teď nemůžeme (zdraví je samozřejmě přednější), i tak ale doma nezahálejte a tvořte, uklidňuje to mysl. My jsme začali oblíbenou ubrouskovou metodou. Je jednoduchá a velmi zábavná.

Dino mýdlo

16.03.2020

Děti občas odbývají zejména umývání rukou. S tímto mýdlovým vajíčkem, ze kterého se vymydlí dinosaurus, už tento problém mít nebudete. Tento nápad vyšel v našem posledním čísle časopisu Amos a bude se jistě hodit pro všechny rodiče.

Máme tu pro vás další chutný recept, který vyšel v našem jarním čísle časopisu Amos v roce 2017. Nové jarní číslo časopisu Amos je také plné tvořivých nápadů.

Přiznám se, že tento nápad jsme viděli na Pinterestu a chtěli jsem ho vyzkoušet. Teď už jen stačilo udělat malou dírku nahoře ve vajíčku, vajíčko pořádně umýt a donést skořápky neporušené do ateliéru.

O víkendu nás čeká oslava narozenin tří členů rodiny. To je vždy velká událost, protože celá rodina velmi ráda jí. :-) V našem starším čísle časopisu Amos jsme pro vás vyzkoušeli tento recept na cuketové růžičky, který jistě bude chutnat všem i na naší oslavě.

Dnešní video sponzorované společností Uniz je zaměřené na výrobu formy. Vybrali jsme tentokrát velikonoční motiv. Níže najdete veškeré rady a tipy, které vám jistě pomohou při vytváření vašich silikonových forem.

Dost často se mi stává, že chodím po lese se psem a sbírám klacky a šišky s tím, že z nich něco vytvořím. Což dost rozčiluje mého psa, protože namísto aportu si je strkám do tašky. Takto podobně vznikl i dnešní nápad. Pár nasbíraných větví nabarvených na bílo. Pojďte se tedy podívat jak na to.

Nápady z první ruky, přihlaš se k odběru.