Návody

Zde najdete naše fotonávody a videonávody. Přesné instrukce a materiály jsou k zakoupení na www.tvorivyamos.cz. Návody jsou vybírány z jednotlivých čísel našich kreativních časopisů a našeho stejnojmenného profilu na Youtube

Moderní stojan na vejce z betonu bude dělat parádu nejenom na Velikonoce, můžete si ho vyrobit přesně podle vašich představ. Ozdobit spíše střídmě nebo se naopak vyřádit a pomalovat ho jako kraslici. Vaší představivosti se meze nekladou. Nápad z jednoho našich jarních časopisů Amos.

První jarní den máme za námi, příroda se zase po zimě začíná pomalu probouzet, za chvíli začnou rozkvétat první jarní květiny a stromy. To je skvělá příležitost natrhat nějaké květy a vylisovat si je. Výrobu domácího lisu najdete v našem časopisu Amos 03/21 na straně 28.

Epoxidová pryskyřice Efkoresin ART UV je vhodná k tvoření talířů, podtácků, táců, jelikož má atesty pro styk s potravinami. Je také odolná vůči UV záření, takže vám výrobek na sluníčku nezežloutne. Tento nápad vyšel v našem časopisu Amos 01/2020 na straně 15.

Dnešní nápad je vhodný pro děti, jelikož pracujeme s přírodním materiálem Modellino. Po smísení s vodou se musí nějakou dobu nechat odpočinout. Pak s ním můžete pracovat jako s jakoukoliv jinou samotvrdnoucí hmotou. Je vhodná k vytlačování do formiček, my jsme zvolili formy od pracen. Po vytvrdnutí můžete produkt dále upravovat smirkovým papírem,...

Také se vám zdá, že ten čas pořádně letí? Před chvílí jsme se slunili na zahradě nebo na dovolené a už tu máme zase Vánoce a s tím spojený shon a stres, jak vše stihnout. Nenechte se tím vykolejit a raději si s námi vytvořte něco pěkného. Tím zabijete dvě mouchy jednou ranou, vytvoříte si vánoční dekoraci a odpočinete si od každodenního shonu....

Venku nám přituhuje a je brzy tma, to ale neznamená, že toho nemůžeme využít a něco zajímavého si v tomto chladném počasí vytvořit. V novém čísle časopisu Amos na straně 13 najdete tyto duhové ledové svícny. Můžete ho zakoupit jako předplatné nebo samostatně na našem e-shopu.

V novém videu jsme vyráběli gelovou svíčku. Musíme se přiznat, že svíčku jsme museli dělat nadvakrát. Poprvé byla plná bublinek, ale přišli jsme na to! Více se dozvíte ve videu.

Nápady z první ruky, přihlaš se k odběru.