Návody

Zde najdete naše fotonávody a videonávody. Přesné instrukce a materiály jsou k zakoupení na www.tvorivyamos.cz. Návody jsou vybírány z jednotlivých čísel našich kreativních časopisů a našeho stejnojmenného profilu na Youtube

Dnes si ukážeme, jak si vyrobit tyto originální a stylové betonové magnety. Tento nápad pochází z našeho oblíbeného kreativního časopisu Amos, ve kterém najdete spoustu dalších inspirací pro vaše tvoření. Betonové magnety jsou nejen praktické, ale také velmi dekorativní doplněk do vaší domácnosti. Můžete je použít na ledničce, magnetických tabulích...

Efkocrea je práškovitá odlitková hmota na čistě biologické bázi s velmi krátkou dobou tvrdnutí. Dermatologicky testovaná, nezávadná, hypoalergenní hmota vhodná k odlévání části tělHmota vytvrdne po namíchání (poměry směsi: 3 díly vody a 1 díl Efkocrea) během 8 až 10 minut.

Máme novinku na našem e-shopu s kreativními produkty. Nově máme v nabídce silikon Efkosilco model a hned jsme museli vyzkoušet, jak se s ním pracuje. Ještě nejsme úplní profíci, ale s tímto silikonem se vyrábět silikonové formy rychle naučíme. Má spoustu výhod, tak například jeho snadné míchání, složka A a složka B se smíchá v poměru 1:1, takže...

V dnešním článku na našem blogu se ponoříme do světa tvoření z betonu, které si v poslední době získává stále více příznivců. Beton je totiž nejen odolný a univerzální materiál, se kterým se snadno pracuje a který je ideální pro tvorbu DIY dekorací, jenž dodají vašemu domovu nebo zahradě jedinečný vzhled. Tentokrát se zaměříme na betonová srdce -...

My pomalu dokončujeme naše nové číslo časopisu Golem, čekání na něj vám zkrátíme nápadem z loňského čísla Golem 02/2022, najdete ho na straně 9. Nechcete-li stále myslet na to, kdy vyjde nové číslo našeho unikátního Golem, objednejte si jeho předplatné a budete ho dostávat přímo do vaší schránky.

Znáte silikonovou hmotu Silcogumi? Pokud ne, jste tu správně. V dnešním videu vám ukážeme, jak se s touto hmotou pracuje. Je to velmi jednoduché. Materiál Silcogumi má konzistenci plastelíny, míchá se v poměru 1 : 1 a práce s ním je opravdu jednoduchá.

V novém návodu vám ukážeme, jak si ozdobit zásobník na kapesníčky. Budeme pracovat s temperovými barvami, takže vám mohou pomoct i děti, které budou mít z odvedené práce o to větší radost. Dnešní nápad jsme pro vás zveřejnili v našem časopisu Amos konkrétně v jarním čísle roku 2021. Můžete ho najít na straně 28 a 29.

Abychom drželi krok, stále zkoušíme nové materiály, které bychom vám mohli nabídnout. V dnešním videu testujeme Efkostone Artist, který už v nabídce máme, a také silikon, který bychom do nabídky rádi dostali. Efkostone Artist se hodí tedy i na menší odlitky, jak jsme si ověřili, vyniknou i detaily, barvit ho můžete například akrylovými barvami.

Modelovací tkanina Efkotex je jeden z našich oblíbených materiálů, dají se z ní vytvořit zajímavé dekorace a na našem blogu myamos.cz najdete spoustu nápadů právě z tohoto materiálu.

Přejeme vám vše nejlepší do nového roku 2023 a jak lépe to oslavit než novým nápadem z našeho časopisu Amos 03/2020 (strana 32). Tato skládačka je jednoduchá na vytvoření, nezabere moc místa, takže ji kdykoliv můžete popadnout a hodit do batohu a vyrazit na cesty.

Nápady z první ruky, přihlaš se k odběru.