Návody

Zde najdete naše fotonávody a videonávody. Přesné instrukce a materiály jsou k zakoupení na www.tvorivyamos.cz. Návody jsou vybírány z jednotlivých čísel našich kreativních časopisů a našeho stejnojmenného profilu na Youtube

Dnešní nápad je pro všechny, kteří rádi pracují s korálky a drátkem. My jsme si zvolili pro tento nápad zlomky červeného korálu, ale vy můžete použít jiné zajímavé korále. Tento nápad vyšel v našem časopisu Šperk.

V novém videu jsme pro vás vyráběli srdíčková mýdla z mýdlové směsi Sapolina. Je to jednoduchý a zábavný projekt, který bude bavit i děti. Máme to odzkoušené, můžete se přesvědčit sami například ve videu z letního tábora, kde si děti zalévaly do mýdel květiny. Chcete-li mít nové návody přímo u sebe doma, objednejte si předplatné časopisu Amos,...

Tentokrát jsme se pustili do výroby formy na korále. Samy jsme byli zvědaví, jestli se vše podaří. Přece jenom potřebujete, aby silikon zatekl do díry korálů. Je samozřejmě lepší si vybrat model, který má právě tento otvor dostatečně široký.

Tak tu máme zase nový rok a s ním i další rok plný tvoření, alespoň v to doufáme. Dáváte si nějaké předsevzetí? My určitě ano, z hlediska toho pracovního života. Znáte to, méně prokrastinovat, více se soustředit na práci, nedělat vše na poslední chvíli, najít pro vás nějaké novinky jak na e-shop, tak do časopisů. Uvidíme, co z výše...

Oslavte nový rok stylově, máme tu pro vás recept na tyto pomerančové želé shoty. Můžete udělat i dětskou verzi, aby vám drobotina tuto parádu nezáviděla.

Silvestrovské oslavy se pomalu blíží a určitě už vymýšlíte, jaké pochutiny naservírujete sobě a svým přátelům či rodině. Co třeba tyto vajíčkové houstičky? A když si to řekneme upřímně, zcela jistě přijdou vhod i den poté, pokud tedy nějaké zbudou. Recept můžete obměňovat, udělat vegetariánskou verzi nebo místo slaniny použít šunku nebo klobásku.

Máme tu další formovací okénko. Tentokrát jsme chtěli vyzkoušet svíčku. A protože je ten předvánoční čas, vybrali jsme si motiv andílka. Vytisknout model na 3D tiskárně Uniz Slash nebylo vůbec složité. Naše video pro začátečníky najdete zde. Trošku nás tlačil čas, takže jsme měli strach, aby nám forma hezky vyšla, protože bychom už nestačili...

Každý rok se připomíná, že vánoce jsou hlavně svátky klidu a míru. Je fakt, že občas na to člověk zapomene a neustále se honí v práci, aby vše stihl, v obchodech, aby vše nakoupil, v kuchyni, aby vše uvařil. Ačkoliv by to asi nešlo bez toho předvánočního shonu, minimálně na ty vánoce bychom měli načerpat síly do nového roku.

Vánoční stromeček tak trochu jinak! Máte malý byt nebo chcete vyřešit problém s vánočním stromečkem jednou provždy, ale nechcete ten umělý? Vytvořte si jeden z keramiky. Nebo si ho vytvořte jen tak pro radost a ozdobte si jím domov.

Nápady z první ruky, přihlaš se k odběru.