Návody

Zde najdete naše fotonávody a videonávody. Přesné instrukce a materiály jsou k zakoupení na www.tvorivyamos.cz. Návody jsou vybírány z jednotlivých čísel našich kreativních časopisů a našeho stejnojmenného profilu na Youtube

Dnes vám přinášíme další nápad z rubriky výroby šperků. V každém obchodu s korálky najdete nepřeberné množství kovových přívěsků, ať už je to ten náš s kočičkou nebo jiný, který se vám bude líbit či hodit víc. Postup bude vždy podobný.

Třetí číslo časopisu Golem je již v pomyslných pultech našeho e-shopu. Pojďte se podívat, co vás v něm čeká. Jako obvykle se můžete těšit na nové nápady, zajímavý rozhovor, točení na kruhu nebo modelování. Předplatné je možné objednávat u společnosti Send pro CZ a SK.

Lžičky

10.07.2019

Máme pro vás nápad z keramiky i pro ty, kteří nemají s keramickým tvořením tolik zkušeností. Nezapomeňte, že tyto nápady vychází v našem časopisu Golem, jehož nové číslo je již v našem e-shopu.

Hledáte jednoduchý a levný dárek, ale zároveň něco originálního a neotřelého? Zkuste gravírování. Celá gravírovací sada obsahuje různé nástavce, které vám umožní dosáhnout toho nejlepšího výsledku. Můžete vytvářet nejenom šperky, ale také dřevěné dekorace, dřevěná prkénka s osobními vzkazy a spoustu dalších věcí.

Zrcátko

20.06.2019

Vymodelujte si pár růžiček navíc, které naglazujete zvlášť. Můžete jimi ozdobit i okraj kulatého zrcátka, případně rukojeť. Mohou se hodit i na výrobu přáníčka nebo náušnic. Tento nápad vyšel v našem časopisu Golem.

Chlubit cizím peřím se nemá. Tak si prostě vytvořte peří vlastní nebo spíš náhrdelník z peří, tím se můžete chlubit do aleluja.

Dnešní nápad je pro pokročilejší. Výsledek ale stojí za to. A ta zmrzlina osvěží v horkých dnech, jako je třeba ten dnešní. Zajímáte-li se o keramiku, máme pro vás časopis Golem.

Hledáte originální a přitom levnou dekoraci třeba na svatbu, oslavu narozenin nebo jenom tak pro radost? V tom případě tu jste správně. Tento nápad vyšel v našem jarním čísle našeho kreativního časopisu Amos.

Mozaika je nesmrtelná, nemyslíte? Už v Antice najdeme krásné mozaikové obrazy, které naši předkové pečlivě kamínek po kamínku skládali vedle sebe. My jsme tedy do velkých motivů nepouštěli, ale i tak je výsledek jedinečný jako sama mozaika.

Nápady z první ruky, přihlaš se k odběru.