Návody

Zde najdete naše fotonávody a videonávody. Přesné instrukce a materiály jsou k zakoupení na www.tvorivyamos.cz. Návody jsou vybírány z jednotlivých čísel našich kreativních časopisů a našeho stejnojmenného profilu na Youtube

V novém návodu vám ukážeme, jak si ozdobit zásobník na kapesníčky. Budeme pracovat s temperovými barvami, takže vám mohou pomoct i děti, které budou mít z odvedené práce o to větší radost. Dnešní nápad jsme pro vás zveřejnili v našem časopisu Amos konkrétně v jarním čísle roku 2021. Můžete ho najít na straně 28 a 29.

Abychom drželi krok, stále zkoušíme nové materiály, které bychom vám mohli nabídnout. V dnešním videu testujeme Efkostone Artist, který už v nabídce máme, a také silikon, který bychom do nabídky rádi dostali. Efkostone Artist se hodí tedy i na menší odlitky, jak jsme si ověřili, vyniknou i detaily, barvit ho můžete například akrylovými barvami.

Modelovací tkanina Efkotex je jeden z našich oblíbených materiálů, dají se z ní vytvořit zajímavé dekorace a na našem blogu myamos.cz najdete spoustu nápadů právě z tohoto materiálu.

Přejeme vám vše nejlepší do nového roku 2023 a jak lépe to oslavit než novým nápadem z našeho časopisu Amos 03/2020 (strana 32). Tato skládačka je jednoduchá na vytvoření, nezabere moc místa, takže ji kdykoliv můžete popadnout a hodit do batohu a vyrazit na cesty.

V dnešním videu si ukážeme, jak si snadno vytvoříte silikonovou formu z materiálu Efkoform. Ten doporučujeme našim zákazníkům, pokud se učí vyrábět formy a nemají takové zkušenosti. Efkoform má velkou výhodu v tom, že pokud se vám forma nepovede, lze ji rozstříhat a znovu rozpustit, vychytat všechny mouchy a vytvořit formu novou.

Snažíme se pro vás vymýšlet stále nové nápady, sami je zkoušíme v naší kreativní dílně. Spolu s šéfredaktorkou časopisu Amos jsme pro vás připravili vánoční kreativní sady na výrobu kouzelnických hůlek. Vše je pro vás ručně balené, barevné kombinace jsou různé, takže ani jedna sada není zcela stejná. Vše jsme také odzkoušeli u sebe doma na...

V lese jsme si z popadaných břízových stromů odřízli kousek kůry. Kůra z břízy je krásná a skvěle se hodí k našemu podzimnímu tvoření. Svícny máte za pět minut hotové, ale udělají velkou parádu.

Podzim je tu v plné parádě a s ním samozřejmě i různé nápady na podzimní dekorace, zkrátka nové podzimní kreativní tvoření z naší výtvarné dílny Amos. Vyrazte do přírody a nechte se inspirovat okolím zbarveným do červena a žluta. Nasbírejte si popadané listí, odkvetlé rostlinky či zralé jeřabiny, šípky, kaštany nebo jiné plody, které k podzimu...

Ačkoliv Halloween není český svátek, spousta dětí se rádo obléká do kostýmů nebo rádo tvoří strašidelné dekorace. My pro vás máme jednoduchý tvořivý nápad z krepového papíru a lepidla. Více se dozvíte ve videu níže.

Nápady z první ruky, přihlaš se k odběru.