Návody

Zde najdete naše fotonávody a videonávody. Přesné instrukce a materiály jsou k zakoupení na www.tvorivyamos.cz. Návody jsou vybírány z jednotlivých čísel našich kreativních časopisů a našeho stejnojmenného profilu na Youtube

Dnes se dozvíte, jak pracovat s Šelakem. Dáme vám pár tipů, aby se vám výrobek podařil hned napoprvé.

Hledáte zajímavé vzory nebo netradiční inspiraci? Potom jste tu správně. Vytvořte si pomocí alobalu zajímavý plastický vzor. Obrázek můžete dále použít třeba při scrapbooku nebo k vytvoření originálního přání.

Shabby chic, nebo takzvaný vintage styl, jsme již dlouho měli v plánu vyzkoušet. Inspirovali jsme se na internetu a takhle jsme pro vás připravili celé video. Výsledek je dle našeho názoru skvělý. Takovouto dřevěnou desku seženete například v Obi do 100Kč.

Venku vše krásně kvete, proč by nemohl rozkvést i váš kabát. Tato růžičková brož oživí jakýkoliv outfit.

Také se rádi procházíte po lese a koukáte okolo sebe a hledáte zajímavé předměty, které by se daly nějak kreativně využít? My jsme narazili na tento krásný kus dřev, který jsme si připravili, nařezali na potřebnou velikost, obrousili, a pak už vytvářeli formu pomocí Efkolate.

Vytvářejte s dětmi barevné závěsy, kterými ozdobíte třeba okno nebo stromek na zahradě. Z drátu můžete vytvářet všelijaké tvary. Tento nápad vyšel i v našem kreativním časopisu Amos.

Další velikonoční inspirace. Barvení vajíček na velikonoce můžete tento rok pojmout jiným způsobem. Vyzkoušejte barvení hedvábím. Velikonoční nápady najdete i v našem kreativním časopisu Amos, který vychází každého čtvrt roku.

Nápady z první ruky, přihlaš se k odběru.