Návody

Zde najdete naše fotonávody a videonávody. Přesné instrukce a materiály jsou k zakoupení na www.tvorivyamos.cz. Návody jsou vybírány z jednotlivých čísel našich kreativních časopisů a našeho stejnojmenného profilu na Youtube

Nálevka z našeho Golema je ideální pomocník na letní dny, ačkoliv příroda nám poslední dobou zalévá sama. Tento jednoduchý návod zvládnou i úplní začátečníci.

Do našeho časopisu Amos se snažíme vymýšlet nápady, které jsou i trochu bizarní, třeba jako květináč z hlavy od panenky. Vsadíme se, že takový podobný široko daleko nenajdete. :-)

V dnešním videu jsme využili naší spolupráce se společností Uniz a vytiskli si model kočky. Je to jednoduchý model, proto jsme použili Efkoform na vytvoření silikonové formy. Více informací se o tomto produktu dozvíte níže.

Peříčka

28.05.2020

V našem kreativním časopisu Amos můžete často najít i výtvarné nápady pro děti, protože nás odebírá hodně škol, snažíme se inspirovat i učitele, samozřejmě tento peříčkový nápad se hodí pro všechny, kteří chtějí zabavit své děti něčím tvořivým a třeba si vypít jen v klidu kávu. :-)

Krásné počasí vybízí ke tvoření dekorací na zahradu nebo balkón. My jsme se pustili do výroby černobílého květináče se zlatým lemováním. Nové nápady každého čtvrt roku najdete i v našem časopisu Amos

Výroba dezinfekce s naší speciální sadou nebyla jednodušší! Získáte přesné poměry lihu a tekutého glycerinu, stačí přidat pouze převařenou nebo destilovanou vodu, zamíchat a je hotovo.

Máme krásné počasí, oteplilo se, květiny se pomalu probouzí, kvetou. To si zaslouží i nové květináče. V našem časopisu Golem 02/2017 jste mohli najít tento návod.

Drobná sladkost pro děti i pro dospělé občas neuškodí, pokud si ji spolu s dětmi vytvoříte u vás doma, o to vám bude více chutnat. Tento nápad vyšel v našem časopisu Amos.

Nápady z první ruky, přihlaš se k odběru.