Návody

Zde najdete naše fotonávody a videonávody. Přesné instrukce a materiály jsou k zakoupení na www.tvorivyamos.cz. Návody jsou vybírány z jednotlivých čísel našich kreativních časopisů a našeho stejnojmenného profilu na Youtube

Je čas na dýni. Ať už jste si dýně vypěstovali nebo si ji koupili a teď nevíte co s ní, kromě výborné dýňové polévky nebo dýňového koláče si můžete také vytvořit dýňovou lampičku. Stačí vám k tomu vrtačka a lžíce. Tento nápad je z našeho podzimního čísla časopisu Amos 2014.

A pokračujeme dalším nápadem z přírodnin. Proč nevyužít krásného podzimu. Nasbírejte si na procházce nebo třeba cestou do práce borové šišky. Pak už stačí jen trochu akrylových barev, lepidla a představivosti. Tento nápad spolu s dalšími vyšel v našem kreativním časopisu Amos.

Na podzimu je krásná jeho barevnost a pestrost, když se vydaří i počasí, procházky po lese jsou o to příjemnější. Na příštím výletu si nasbírejte nějaké popadané listí a vyzkoušejte spolu s námi tuto podzimní mandalu. Děti budou nadšené, že si vyrobili krásnou dekoraci.

Máme tu pro vás další tip, jak využít prázdnou zavařovačku, šablonu a leptací pastu. Takhle si můžete vytvářet nejenom svíčky, ale i popisky k vašim zavařeninám. Leptací pasta je snadno použitelná, stačí deset minut a dílo je hotovo.

Venku se ochladilo, příroda začíná žloutnout a zbarvovat se do podzimu. Na jednu stranu toto pošmourné počasí působí smutně, na druhou stranu je to ideální počasí na tvoření v teple domova.

Fotografie je jistě milou připomínkou, zkuste podle našeho návodu, který vyšel v našem časopisu Amos, přenést fotografii na dřevo. Vytvoříte si tak originální dekoraci nebo osobitý dárek.

O naší spolupráci se společností Uniz jsme vás informovali dříve. Protože s 3D tiskem a 3D tiskárnou Uniz Splash plus se stále ještě seznamujeme, dali jsme si za úkol něco snadného. Vytiskli jsme si 3D model vázy. Ve videu se dozvíte o základních funkcích aplikace Uniz, tak neváhejte a učte se s námi.

Všechny dlouhovlásky jistě ocení tento nový návod. Ozdobte si fádní gumičky a okouzlete svým účesem. Také jako skvělý dárek pro kamarádku.

Pokud jste hodně kreativní a máte v hlavě několik designů, které se vám líbí a chtěli byste je zvěčnit. Začněte výrobou placek.

Nápady z první ruky, přihlaš se k odběru.