Návody

Zde najdete naše fotonávody a videonávody. Přesné instrukce a materiály jsou k zakoupení na www.tvorivyamos.cz. Návody jsou vybírány z jednotlivých čísel našich kreativních časopisů a našeho stejnojmenného profilu na Youtube

Hledáte jednoduchý a levný dárek, ale zároveň něco originálního a neotřelého? Zkuste gravírování. Celá gravírovací sada obsahuje různé nástavce, které vám umožní dosáhnout toho nejlepšího výsledku. Můžete vytvářet nejenom šperky, ale také dřevěné dekorace, dřevěná prkénka s osobními vzkazy a spoustu dalších věcí.

Zrcátko

20.06.2019

Vymodelujte si pár růžiček navíc, které naglazujete zvlášť. Můžete jimi ozdobit i okraj kulatého zrcátka, případně rukojeť. Mohou se hodit i na výrobu přáníčka nebo náušnic. Tento nápad vyšel v našem časopisu Golem.

Chlubit cizím peřím se nemá. Tak si prostě vytvořte peří vlastní nebo spíš náhrdelník z peří, tím se můžete chlubit do aleluja.

Dnešní nápad je pro pokročilejší. Výsledek ale stojí za to. A ta zmrzlina osvěží v horkých dnech, jako je třeba ten dnešní. Zajímáte-li se o keramiku, máme pro vás časopis Golem.

Hledáte originální a přitom levnou dekoraci třeba na svatbu, oslavu narozenin nebo jenom tak pro radost? V tom případě tu jste správně. Tento nápad vyšel v našem jarním čísle našeho kreativního časopisu Amos.

Mozaika je nesmrtelná, nemyslíte? Už v Antice najdeme krásné mozaikové obrazy, které naši předkové pečlivě kamínek po kamínku skládali vedle sebe. My jsme tedy do velkých motivů nepouštěli, ale i tak je výsledek jedinečný jako sama mozaika.

Svatební sezóna začíná a proč ji nemít originální. Vytvořte si manžetové knoflíčky s osobním motivem. Ať už je to obrázek z internetu, nebo fotka či nápis. Fantazii se meze nekladou.

Muffin

29.05.2019

Další nápad z dílny Blanky Kochové. Krásný barevný muffin, nebo spíše cupcake? Šablony jsme pro vás připravili také zde, kde si je můžete stáhnout ve formátu jpg.

Připravili jsme si nějaké sušené květiny, které jsme si několik dní před natáčením posbírali. Pak už stačilo se pustit do nápadu. Tentokrát jsme použili plastové mýdlové formy, které nabízíme v různých tvarech a s různými motivy. Vyjmutí mýdla z formy je také velmi jednoduché. Pokud byste ovšem chtěli originální formu na mýdlo, celý návod najdete v...

Nápady z první ruky, přihlaš se k odběru.