Ke stažení

Zde si můžete stáhnout doplňky k vašemu tvoření zcela zdarma.
 

Tento rok jsme trochu usnuli na vavřínech a je nám jasné, že dopisy Ježíškovi už jsou povětšinou odeslané, ale pro zaspalce, jako jsme my, tu máme originální šablonu dopisu. Tu si jen vytiskněte a dopíšete vaše přání a Ježíškovi ji pošlete. Přejeme vám, ať vám všechna vaše přání z dopisu vyplní. :)

Amos 03/2024

26.10.2023

Zde si můžete stáhnout vaše bonusové číslo Amos 03/2023. Heslo k pdf souboru vám přišlo e-mailem. Tento soubor ke stažení slouží pouze těm, kteří si zakoupili předplatné časopisu Amos na Slevomatu a mají platný voucher.

Zítra naposledy zazvoní školní zvonek a vy se rozutečete za svým prázdninovým dobrodružstvím. Taková dobrodružství je ale třeba řádně zaznamenat, proto jsme pro vás vytvořili prázdninový deník, kam si můžete všechny své zážitky zapsat, obrázky si můžete vymalovat a samozřejmě i nějaké přidat! Vaší fantazii se meze nekladou. Tak krásné prázdniny a...

Nové číslo časopisu Amos je hotové a my pro vás máme slíbené obrázky a šablony k nápadům, které jsme v něm zveřejnili. Celý soubor si můžete stáhnout kliknutím na tlačítko níže. Pokud ještě nemáte nové číslo, nebo byste chtěli časopis odebírat, předplatné najdete v našem internetové obchodu.

Někteří z vás projevili zájem o obrázky, které jsem zveřejňovala na Instagramu. Slíbila jsem vám, že je vám dám k dispozici volně ke stažení a své sliby samozřejmě splním. Níže si tedy můžete stáhnout balíček všech obrázků.

Jako každý rok i letos tomu nebude jinak. Přinášíme vám malý vánoční dárek v podobě vánočních štítků na dárečky. Štítky si stáhněte zcela zdarma kliknutím na tlačítko STÁHNOUT. Pak už jen stačí si je vytisknout a vepsat jméno obdarovaného.

Kde Dni dětí jsme pro vás připravili zdarma krátký e-book se čtyřmi kreativními návody, kterými můžete zabavit děti na výletě nebo na procházce. Ke stažení zdarma níže.

Za chvíli tu máme nový školní rok, proto jsme pro vás a vaše ratolesti připravili nový školní rozvrh hodin zdarma ke stažení. Stačí pouze vytisknout a hned to učení půjde lépe. :-)