Ke stažení

Zde si můžete stáhnout doplňky k vašemu tvoření zcela zdarma.
 

Někteří z vás projevili zájem o obrázky, které jsem zveřejňovala na Instagramu. Slíbila jsem vám, že je vám dám k dispozici volně ke stažení a své sliby samozřejmě splním. Níže si tedy můžete stáhnout balíček všech obrázků.

Jako každý rok i letos tomu nebude jinak. Přinášíme vám malý vánoční dárek v podobě vánočních štítků na dárečky. Štítky si stáhněte zcela zdarma kliknutím na tlačítko STÁHNOUT. Pak už jen stačí si je vytisknout a vepsat jméno obdarovaného.

Kde Dni dětí jsme pro vás připravili zdarma krátký e-book se čtyřmi kreativními návody, kterými můžete zabavit děti na výletě nebo na procházce. Ke stažení zdarma níže.

Za chvíli tu máme nový školní rok, proto jsme pro vás a vaše ratolesti připravili nový školní rozvrh hodin zdarma ke stažení. Stačí pouze vytisknout a hned to učení půjde lépe. :-)

Jednorožec

14.07.2020

Pro všechny, kteří si u nás zakoupili e-book, tu máme šablonu jednorožce. Jedná se o nákres, takže si ho můžete dále upravit dle vlastních potřeb.

Velryba

06.03.2020

V novém čísle časopisu Amos najdete velrybu z džínsů (strana 21 a 22). Budete k ní potřebovat i šablonu, kterou si můžete stáhnout níže.

Je jasné, že musíme Ježíškovi jeho práci usnadnit. Proto jsme vytvořili tuto řadu jmenovek, které si můžete vytisknout, vystřihnout a použít na dárečky.Doporučujeme tisknout na tvrdší papír, dírku na mašli pak udělejte třeba manikúrními nůžkami.

Sice nám do Vánoc zbývá ještě víc jak měsíc, ale aby to Ježíšek všechno stihl nakoupit, je nutné se řádně připravit. Dopis Ježíškovi si můžete stáhnout jak v barevném, tak i černobílé provedení. Teď už jen do Štědrého dne nezlobit!