Ke stažení

Zde si můžete stáhnout doplňky k vašemu tvoření zcela zdarma.
 

Jednorožec

14.07.2020

Pro všechny, kteří si u nás zakoupili e-book, tu máme šablonu jednorožce. Jedná se o nákres, takže si ho můžete dále upravit dle vlastních potřeb.

Velryba

06.03.2020

V novém čísle časopisu Amos najdete velrybu z džínsů (strana 21 a 22). Budete k ní potřebovat i šablonu, kterou si můžete stáhnout níže.

Je jasné, že musíme Ježíškovi jeho práci usnadnit. Proto jsme vytvořili tuto řadu jmenovek, které si můžete vytisknout, vystřihnout a použít na dárečky.Doporučujeme tisknout na tvrdší papír, dírku na mašli pak udělejte třeba manikúrními nůžkami.

Sice nám do Vánoc zbývá ještě víc jak měsíc, ale aby to Ježíšek všechno stihl nakoupit, je nutné se řádně připravit. Dopis Ježíškovi si můžete stáhnout jak v barevném, tak i černobílé provedení. Teď už jen do Štědrého dne nezlobit!

Rozvrh hodin

28.08.2019

Škola pomalu klepe na dveře a děti s rodiči se připravují na první školní den. My na školáky myslíme také, a proto jsme pro ně připravili dva školní rozvrhy, které tu pro vás máme ke stažení.

V novém čísle časopisu Amos hned na titulní straně máme krásnou barevnou lamu. Pro každého, kdo by si chtěl podobnou klíčenku vyrobit tu máme i šablonu.

Pomalu se chystáme sázet semínka a květiny. Každý rok vše smíchám dohromady a pak musím čekat, co z toho vyroste. Tento rok jsem na to šla jinak. Vytvořila jsem si tyto etikety, tak proč se s vámi o ně nepodělit. Klikněte na tlačítko níže a stáhněte si je v jpg. souboru.