Recy věci

Recyklovat je důležité. A když si při tom vyrobíme i něco pěkného, je to navíc i zábava.
 

Určitě se vám to už někdy stalo. Dostali jste dárek, který se vám úplně nehodil, nelíbil nebo jste neměli kam ho postavit. Bylo vám ale líto ho vyhodit, proto vám ležel v krabici, až jste na něj úplně zapomněli. Takto jsem tu měla tyto čtyři malé svícny. Zabíraly mi místo, věčně jsem je přesouvala z police na polici. Prostě...

Už dlouhou dobu mi tu ležela v koutě obyčejná dřevěná bedýnka, kterou jsem používala na schování všech možných kreativních drobností. Ovšem bedýnka se mi časem okoukala, proto jsem se rozhodla ji trochu předělat. Využila jsem našich Shabby Chic křídových barev, protože mají krásné pastelové odstíny a matný vzhled. Také se mi moc líbí popraskaný...

Využijte staré dětské tepláky nebo mikinu a vytvořte nosič na láhve nebo na svačinu. Tento nápad jste mohli najít na straně 21 v našem časopisu Amos 02/2020. Předplatné časopisu zakoupíte na našich stránkách.

Už se vám někdy stalo, že jste si rozbili všechny talířky ze sady a zbyl vám jenom jeden? Co teď s ním? Také ho vyhodit? V žádném případě. Dejte mu nový smysl, vytvořte si z něj odkládací mísu, stačí vám k tomu jenom dvě suroviny. Efkostone a voda. Více se dozvíte ve videu.

Uvažujete, že tento rok budete mít vánoce více ekologické? Máme tu pro vás malou inspiraci. Skleničky od jogurtu jsme zdobili Colorplastem. Velice jednoduchý a efektní způsob, jak dekorovat sklo.