Pro tvořivé duše

Rádi tvoříte a chtěli byste své nápady prezentovat? Máte obchod na Fleru, Sashe nebo Etsy, ale nedaří se vám zviditelnit vaše výtvory? To jste tu správně, spolupracujte s My Amos.

Jak to funguje?

Co k tomu budete potřebovat?

  • Vlastní nápad, kvalitní fotografie pracovního postupu a konečného výrobku, sepsaný pracovní postup v textovém editoru s přesným popisem jednotlivých kroků a pomůcek.

Chcete pouze prezentovat svoji tvorbu?

  • Napiště nám na dvorakova@efkoart.cz, nezapomeňte zaslat v příloze fotky vaší tvorby. Pošleme vám  e-mailem několik otázek a uděláme s vámi krátký rozhovor, kde uvedeme odkaz na vaše stránky s tvorbou.

Co vám můžeme nabídnout?

  • Sdílení na našich sociálních sítích jako je Facebook, Instagram, Pinterest. Možnost se prezentovat na blogu My Amos zcela zdarma. Za každý první článek, který na našem blogu a sociálních sítích zveřejníme, nebudeme chtít vůbec nic. Pokud byste chtěli spolupracovat i dále, ověřte si na výše zmíněném e-mailu, jaké jsou podmínky. 

My Amos si vyhrazuje právo odmítnout publikovat články, které neobsahují kvalitní fotografie, které jsou urážlivé, vulgární či jinak nevhodné, nebo ty, které porušují autorská práva.