Návody

Zde najdete naše fotonávody a videonávody. Přesné instrukce a materiály jsou k zakoupení na www.tvorivyamos.cz. Návody jsou vybírány z jednotlivých čísel našich kreativních časopisů a našeho stejnojmenného profilu na Youtube

Na Instagramu zvítězila v hlasování naopak tato perníková vajíčka. Tak se s vámi podělíme o recept, najít jste ho mohli taktéž v jednom starším jarním číslu časopisu Amos.

Na Facebooku jste hlasovali pro motýlky, tady máte slíbený návod, který vyšel v jednom z našich jarních čísel časopisu Amos.

Venku se vše začíná probouzet a kvést, to je ta správná chvíle si natrhat pár květů, vylisovat je a použít do nějakého projektu. My jsme pro vás vytvořili gelové svíčky, které dodají vašemu domovu jarní atmosféru. Spoustu dalších nápadů najdete v našich časopisech Amos a Golem.

Veselé brýle

07.04.2020

Velikonoční svátky se blíží a my všichni je oslavíme zřejmě v tom nejužším kruhu rodiny, ale ani to nemusí být nuda. Vytvořte si veselé brýle podle našeho návodu, ať je ten svět veselejší. Tento nápad vyšel v našem časopisu Amos.

Máme tu poslední díl našeho miniseriálu o dekupáži. Tentokrát jsme zdobili ubrousky bílé nádobí. Využili jsme naše nové speciální lepidlo, které je odolné i v myčce na nádobí. Naším testem prošlo.

O ubrouskové metodě jsme vám říkali v prvním dílu našeho miniseriálu. Tentokrát jsme se pustili do dekupáže svíčky. Použili jsme speciální lak na vosk, který nedělá při zapálení svíčky žádnou neplechu na rozdíl od normálního lepidla na dekupáž, jenž by při zapálení mohlo čoudit nebo jinak nepříjemně reagovat.

Těším se na dobu, kdy se vše vrátí do normálu, a my budeme moci zase tvořit i jiné věci. Na vaši žádost jsme vytvořili ještě univerzální dezinfekční čistič. Osobně tento čistič používáme i doma už poměrně dlouho nezávisle na pandemii. :-) Je to taková rychlovka, kterou namícháte během pěti minut.

Množí se nám dotazy na dezinfekci, co použít, v jakém množství, co je potřeba atd. Proto jsme pro vás vytvořili toto video, kde si vyrobíte dezinfekci z pohodlí vašeho domova.

Venku je krásné počasí, my bohužel si ho moc užít teď nemůžeme (zdraví je samozřejmě přednější), i tak ale doma nezahálejte a tvořte, uklidňuje to mysl. My jsme začali oblíbenou ubrouskovou metodou. Je jednoduchá a velmi zábavná.

Dino mýdlo

16.03.2020

Děti občas odbývají zejména umývání rukou. S tímto mýdlovým vajíčkem, ze kterého se vymydlí dinosaurus, už tento problém mít nebudete. Tento nápad vyšel v našem posledním čísle časopisu Amos a bude se jistě hodit pro všechny rodiče.

Nápady z první ruky, přihlaš se k odběru.