Návody

Zde najdete naše fotonávody a videonávody. Přesné instrukce a materiály jsou k zakoupení na www.tvorivyamos.cz. Návody jsou vybírány z jednotlivých čísel našich kreativních časopisů a našeho stejnojmenného profilu na Youtube

Jak si vytvořit jednoduchou a levnou dekoraci? Budete potřebovat jen pár věcí. Přírodniny jsou vděčný a levný materiál, se kterým jde tvořit donekonečna. Natrhejte si venku zajímavé traviny, makovice, vetvičky a vytvořte si zajímavou dekoraci. Návod najdete i v našem Amosovi 03/2019 na straně 20.

Samotvrdnoucí hmota Porcellana fantastica má krásný jemný vzhled, dobře se s ní pracuje a je z přírodních materiálů, tudíž s ní mohou pracovat i děti. Třeba si mohou vyrobit takovéto barevné korále.

Hledáš jednoduchý kreativní nápad, tak už nehledej, tisk květinami je velmi jednoduchý DIY projekt pro děti (ale bude bavit i dospělé). Tento skvělý jarní nebo letní výtvarný návod najdeš v našem časopisu Amos 01/2019 a teď i na našem blogu. Malování květinami na plátno zvládneš i ty. Stačí ti jen kvalitní papír nebo plátno, barevné květy...

Aroma difuzér

21.06.2022

Vytvořit si originální difuzér není problém. Podle našeho návodu to zvládnete i vy. Celý návod na aroma difuzér najdete také v našem časopisu Golem 01/2019 na straně 22.

Moderní stojan na vejce z betonu bude dělat parádu nejenom na Velikonoce, můžete si ho vyrobit přesně podle vašich představ. Ozdobit spíše střídmě nebo se naopak vyřádit a pomalovat ho jako kraslici. Vaší představivosti se meze nekladou. Nápad z jednoho našich jarních časopisů Amos.

Nápady z první ruky, přihlaš se k odběru.